Patarimai, kaip išsirinkti vestuvių vietą

Vieta, kurią pasirenkate savo didžiajai dienai,  sukuria visą dienos nuotaiką, nesvarbu, ar einate į atsitiktinį paplūdimį ar į didingą pobūvių salę. Kalbant apie tai, kaip pasirinkti vestuvių vietą, visas procesas gali atrodyti gana bauginantis ir yra daug klausimų, į kuriuos turėsite atsakyti. Jūsų vestuvės bus didelės ar mažos? Jas norite daryti lauke ar viduje?  Atsakę sau pagrindinius klausimus, jūs ir jūsų partneris nustatysite savo vestuvių vietos gabaritus.

Pasirinkite savo vestuvių vietą.

Mūsų tėvų ir senelių kartos vestuvės tradiciškai vykdavo nuotakos gimtinėje, dažniausiai namuose. Tačiau šiais laikais jūsų vestuves galima surengti bet kur , todėl neapsiribokite vien savo gyvenamuoju rajonu. Vestuvės gimtajame mieste turi tam tikrų privalomų, patogumų. Renkantis vestuvių vietą, patariame ją taikyti prie santuokos ceremonijos vietos, jeigu ceremonija vyksta Kaune, sodybos vestuvėms ieškokite aplink kauną, taip sumažinsite daug rūpesčių ir energijos sau, bei vestuvių svečiams. 

Išsiaiškinkite savo biudžetą.  

Kalbant apie tai, kaip pasirinkti vestuvių vietą, vienas iš svarbiausių sprendimų, kurį priimsite, yra tai, kiek galite išleisti vestuvių šventei. Nutarkite savo realų biudžetą ir pridėkite 5 procentus nenumatytoms išlaidoms. Brangiausiai kainuoja vestuvių sodyba arba dvaras. Kiek išleisite savo vietai, tikrai priklauso nuo to, kur planuojate tuoktis – vietos nuoma dideliame mieste greičiausiai kainuos daugiau nei kaimiškoje vietovėje. Pasikalbėkite su savo partneriu ir  artimaisiais, kurie gali finansiškai prisidėti prie jūsų didžiosios dienos ir sudaryti bendrą biudžetą – tada padalinkite šį skaičių per pusę, kad nustatytumėte sumą, kurią galite išleisti savo vietai, maitinimui ir gėrimams (tai gali būti bendra kaina  , jei pasirinksite vietą, kurioje viskas įskaičiuota ).

Sugalvokite numatomą svečių skaičių.

Vienas svarbesnių žingsnių žinant savo biudžetą yra svečių sąrašo sudarymas. Savaime aišku, kad kuo didesnis svečių skaičius, tuo brangiau kainuos vestuvės. Be svečių skaičiaus neįmanoma išsirinkti vestuvių vietos, nes niekas nenori, kad prasidėjus vestuvėms neturėsite, kur sutalpinti svečių arba permokėti 2000 eurų ir turėti pilna tuščios vietos.  Kai turėsite vietovę, kurioje švęsite vestuves, biudžetą ir svečių skaičių, laikas pradėti galvoti apie tai, kaip atrodytų jūsų svajonių vieta. Dabar sodybų ir dvarų sąrašas stipriai sumažėjo, todėl galite atsirinkti potencialias vietas. Vienas lengviausių būtų dar labiau susmulkinti sąrašą yra atsiliepimų skaitymas. Geros, oficialios sodybos visada turės Google paskyrą, kurioje buvę klientai gali palikti atsiliepimus. Paskaitę atsiliepimus, susidarysite bendrą vaizdą apie sodybą ir šventę joje. Kairiūkščių dvaras yra viena geriausių vietų švęsti vestuves, todėl mielai laukiame jūsų atvykstant.

Parašykite komentarą