Kaip išsirinkti kokybiškus baldus internete

baldai

Visi pirkdami baldus ieško, kur galėtų sutaupyti ir įsigyti geriausios įmanomos kokybės baldus. Dažniausiai pigūs variantai yra mažiau kokybiški, todėl surasti tinkamą variantą yra ganėtinai sunku. Mūsų gidas padėti atsirinkti kokybiškus baldus už nedidelę kainą.

Pirmiausia renkantis baldus turite atkreipti dėmesį į naudojamas medžiagas. Baldai pagaminti iš grynos medienos yra kokybiškiausi ir laiko ilgiausiai. Dažniausiai tokių baldų kainos yra daug didesnės, bet tam tikrose parduotuvėse yra galimybė šiuos baldus įsigyti pigiau nei įprastai. Daug kas galvoja, kad baldai pagaminti iš faneros plokščių yra prasti ir nekokybiški, tai yra netiesa. Baldai, kurie yra pagaminti iš šių plokščių gali būti taip pat kokybiški. Pavyzdžiui spintelės ir lentynos dažniausiai gaminamos iš faneros, todėl kyla klausimas, kaip atskirti kokybišką? Faneros plokščių būna įvairių storių ir sluoksnių. Kokybiškiausios plokštės turi daugiau sluoksnių. Pvz.: 9 sluoksnių plokštė yra laikoma labai kokybiška ir tvirta. Rinkdamiesi spinteles ar virtuvės stalus, atkreipkite dėmesį į plokščių storumą. Nežinodami sluoksnių kiekio, vizualiai galite įsivertinti perkamą baldą ir taip įvertinsite jo kokybę. Dažnai pagalvojame, kad pigių įmonių baldai nėra kokybiški, bet jeigu pastebite baldus su pakankamai storomis plokštėmis, tai gali būti baldas, kuris tarnaus pakankamai ilgai.

Kitas svarbus aspektas, kurį turite pamatyti, kad balduose nebūtų naudojami klijuojami kaiščiai. Kabyklos turi būti įsukamos ir su specialiomis jungtimis. Nesvarbu, kokios kabyklos ar drabužių ar striukių. Suklijuotas baldas sunkiai atlaiko transportavimą, taip pat tai atspindi nekokybišką baldo gamybą. Dažniausiai nekokybiški stalai turi klijuojamus kaiščius, todėl prieš perkant stalą visada atkreipkite dėmesį, kaip jis yra surinktas, kokio storio plokštės yra naudojamos šiame balde. Internetinė baldų parduotuvė palpalbaldai.lt prekiauja kokybiškais baldais pagamintais Europoje. Šioje parduotuvėje rasite visus baldus, kurių gali prireikti jūsų namuose už gerą, prieinamą kainą. Šioje baldų parduotuvėje rasite įvairų, kokybiškų rašomųjų stalų, biuro stalų, įvairių kėdžių ir kitų baldų. Palpalbaldai.lt – baldų parduotuvė įsikūrusi Kaune, Aleksote.